Zapraszamy na szkolenie SLOW

Jako partner Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich zapraszamy na szkolenie pt. Społeczny Lider Obszarów Wiejskich, podczas którego zaprezentujemy szeroką wiedzę związaną z tematyką KSOW. W pierwszym dniu odbędzie się panel otwierający „wspieranie rozwoju przedsiębiorczości na obszarach wiejskich”. Przedstawiona zostanie tematyka związana z grupami producenckimi oraz rozwojem przedsiębiorczości na obszarach rozwoju zielonej energii. W dalszej części szkolenia poruszony zostanie temat kontrurbanizacji mająca wpływ na jakość życia oraz przedstawienie wsi jako miejsca do życia i rozwoju zawodowego. Dwudniowe szkolenie zakończy się tematyką tworzenia sieci współpracy oraz zarządzania projektami z zakresu rozwoju obszarów wiejskich.

Celem projektu jest aktywizacja 40 osób z całego woj. lubuskiego i zapoznanie ich z możliwościami realizacji inicjatyw na rzecz rozwoju obszarów wiejskich przez lokalne społeczności.

W szczególny sposób projekt adresowany jest do młodzieży szkolnej, studentów, młodych rolników, członków organizacji pozarządowych działających na obszarach wiejskich w wieku od 16 do 35 roku życia.

Zapraszamy do portalu http://ksow.pl oraz do zarejestrowania się jako Partner Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich.

 

 

 

Szukaj

Oglądaj nas na YouTube

Znajdź nas na Facebooku

Oglądaj na urządzeniu mobilnym

Obecnie na stronie

Odwiedza nas 16 gości oraz 0 użytkowników.

Czy wiesz, że ...